KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769334
nr 1276 9334
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:49:39
250 kr
400 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr